www.ardejmeble.pl

0,00 zł
Koszyk
...jest pusty

Kategorie
Szukaj treści

Wpisz szukaną frazę


Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje

WYSYŁKA

    Sposób dostawy

  1. FIRMA INPOST – tym kurierem wysyłamy większość przesyłek. Są to przesyłki o wymiarach nie przekraczających 2m.
  2. PRZESYŁKA PALETOWA FIRMĄ JASFBG LUB TRANSPORT FIRMOWY – tym transportem przewozimy meble tapicerowane i przesyłki wysokogabarytowe powyżej 250kg.
  3. ODBIÓR OSOBISTY – niezależnie od zakupionego asortymentu istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie głównej, po wcześniejszym ustaleniu z konsultantem, pod adresem:

WWW.ARDEJMEBLE.PL

17-300 SIEMIATYCZE

UL.ŻWIRKI I WIGURY 14

TEL. 664 304 756

Koszt dostawy

Koszt wysyłki produktu podawany jest na jego stronie oraz podczas składania zamówienia.

Zależy on od wagi i wybranej formy płatności, rodzaju transportu oraz w nielicznych przypadkach (meblach tapicerowanych) od miejsca dostawy.

 

Czas dostawy

1.     Przesyłki kurierskie:

Towar wysyłany jest firmą kurierską INPOST zapewniającą dostarczenie przesyłek z reguły następnego dnia (termin może sie wydłużyc z przyczyn od Nas niezależnyc i wynieśc max 5dni). Na czas dostarczenia przesyłki składa się czas potrzebny na realizację zamówienia (widoczny w opisie produktu)  oraz czas potrzebny kurierowi na dostawę.

Czas realizacji zamówienia liczony jest w ilości dni roboczych (poniedziałek-piątek).

Czas dostarczenia przesyłki to „realizacja zamówienia” plus czas dostawy.


2.     Przesyłki gabarytowe:

Transport produktów oznaczonych „transportem firmowym” ustalany jest indywidualnie. Prosimy o zapytanie o koszty i termin dostawy.

W zapytaniu prosimy podać wybrany produkt, miejscowość, formę płatności.

Kierowca nie jest zobowiązany do wnoszenia mebli do mieszkań. Pomoc przy wniesieniu jest możliwa po wcześniejszym ustaleniu z kierowcą

 

Monitoruj swoją przesyłkę

Z chwilą wysłania przesyłki firmą kurierską otrzymają Państwo od nas wiadomość o zrealizowaniu zamówienia, informację którym kurierem przesyłka została wysłana oraz numer listu przewozowego. Za pomocą tego numeru na stronie internetowej firmy kurierskiej można dowiedzieć się co aktualnie dzieje się z przesyłką.

Adres strony firmy kurierskiej www.inpost.pl, www.jasfbg.com.pl.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czas wyświetlania strony: 0.060s